Филтри -

Приградски автобуси Scania

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

57 огласа: Приградски автобуси Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
148.600 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53
Година 2018 Километража Сила
Естонија, Kose Vald, Harjumaa
Контактирајте го продавачот
112.500 € NOK 1.290.000 NOK
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 46
Година 2015 Километража Сила
Норвешка, Fosser
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
108.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 56
Година 07/2015 Километража Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-02 Километража 861105 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 53+14Vp+C / 49+14Vp+ Број на врати 2 Багажник 2.73 м³
Година 2007-11-09 Километража 777997 км Сила
Шпанија, Donostia
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 55
Година 2006-06 Километража 1411000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Евро Euro 3 Седишта 51
Година 01/2006 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 65 Број на врати 2
Година 12/2008 Километража 1141993 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 38 Број на врати 3
Година 11/1999 Километража 974303 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Седишта 49
Година 2000 Километража 690000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 60 Број на врати 2
Година 2010 Километража 638535 км Сила
Унгарија, Százhalombatta
Контактирајте го продавачот
99.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 59
Година 12/2015 Километража 887000 км Сила
Полска, DZWOLA
Контактирајте го продавачот
8.050 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 49
Година 2007-03 Километража 644000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 52 Број на врати 2
Година 2006 Километража 1068953 км Сила
Унгарија, Szabadszállás
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 64
Година 2007-08 Километража 597271 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Седишта 51
Година 03/2000 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
94.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 59
Година 12/2015 Километража 817000 км Сила
Полска, DZWOLA
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 49 Број на врати 2
Година 2008 Километража 711000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 35
Година 05/2009 Километража 1300000 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 47
Година 2009-01 Километража 1373000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 41
Година 03/2012 Километража 1159258 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59 Број на врати 2
Година 2013-08-10 Километража 322000 км Сила
Франција, Saint-Mard
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 47
Година 2009-01 Километража 1365000 км Сила
Данска, Christiansfeld
приградски автобус Scania RHC 444 приградски автобус Scania RHC 444 приградски автобус Scania RHC 444
3
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 38 Број на врати 2
Година 07/2015 Километража Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
8.011 € SEK 90.000 SEK
Година 1999 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи