Филтри -

Приградски автобуси Volvo

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

66 огласа: Приградски автобуси Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Седишта 45
Година 2011-02-01 Километража 542000 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Седишта 49+1 Број на врати 2
Година 12/2010 Километража 376000 км Сила
Германија, Bexbach
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Седишта 43 Број на врати 2
Година 10/2009 Километража 656340 км Сила
Германија, Bexbach
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Седишта 45
Година 2011 Километража 541500 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1+1 Број на врати 2
Година 07/2010 Километража 305873 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 45+1 Број на врати 2
Година 05/2010 Километража 453817 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53 Број на врати 2
Година 2011 Километража 673000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 747
Година 2010 Километража 351755 км Сила
Италија, Olgiate Comasco
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 52
Година 2006-02 Километража 697000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
12.030 € SEK 140.000 SEK
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Dalarna
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 50+водитель Број на врати 2
Година 11/2008 Километража 892300 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49+водитель
Година 04/2008 Километража 630630 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Евро Euro 5 Седишта 62
Година 2009-06-29 Километража 558654 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Седишта 43 Број на врати 2
Година 2007 Километража 835000 км Сила
Германија, Bexbach
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 51
Година 2004 Километража 742000 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 39+1+2
Година Километража 780000 км Сила
Романија, Roman
Контактирајте го продавачот
19.340 € SEK 225.000 SEK
Година 2004 Километража 307695 км Сила
Шведска, Blekinge
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.340 € SEK 225.000 SEK
Година 2004 Километража 821460 км Сила
Шведска, Blekinge
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 48
Година 2005 Километража 1204253 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 49
Година 2011-08 Километража 879649 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 56
Година 2007 Километража 1484103 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57 Број на врати 2 Багажник 10 м³
Година 06/2010 Километража 750000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 48
Година 2010-10 Километража 644318 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 53+1+1
Година 8/1999 Километража 1000000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
14.630 € GBP 12.500 GBP
Евро Euro 6 Седишта 49 Број на врати 2
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Warrington Cheshire
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се