Филтри -

Приградски автобуси Setra

Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

104 огласа: Приградски автобуси Setra

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 56
Година 2008 Километража 1039023 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 56
Година 2008 Километража 631638 км Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година Километража 650000 км Сила
Романија, Iași
приградски автобус Setra S315H приградски автобус Setra S315H приградски автобус Setra S315H
3
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Седишта 56
Година 2001 Километража 816000 км Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
51.690 € PLN 220.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 56
Година 03/2008 Километража 519000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 65
Година 04/1999 Километража 646272 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
78.730 € PLN 335.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1
Година 2012 Километража 552000 км Сила
Полска, Trzęsówka
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 53
Година 2005-05 Километража 845000 км Сила
Германија, Stadtsteinach
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 66
Година 2007-12 Километража 1211310 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 50
Година 2004-11 Километража 914855 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
58.280 € PLN 248.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 68
Година 2009 Километража 527000 км Сила
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 54
Година 1998-05 Километража 1076716 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
122.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 42 Број на врати 2 Багажник 6 м³
Година 02/2011 Километража 2370 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
183.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 55 Број на врати 3
Година 2013 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
220.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 50
Година 2016 Километража 720000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 45 Број на врати 2
Година 12/2015 Километража 491755 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
27.800 €
Евро Euro 4 Седишта 64
Година 2007 Километража 913154 км Сила
Полска, Lubcza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 53
Година 2008 Километража 969000 км Сила
Италија, Olgiate Comasco
приградски автобус Setra S415GT приградски автобус Setra S415GT
2
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 52
Година 2009 Километража 1056942 км Сила
Хрватска, Gornja Vrba
приградски автобус Setra S415UL приградски автобус Setra S415UL приградски автобус Setra S415UL
3
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 55
Година 2009 Километража 612485 км Сила
Хрватска, Gornja Vrba
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 65+1+1
Година 2012-10 Километража 481819 км Сила
Хрватска, Gornja Vrba
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Седишта 32
Година 1965 Километража 350 км Сила
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 70+33
Година 2006 Километража 784000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 50
Година 2012-10 Километража 710000 км Сила
Германија, Püttlingen
приградски автобус Setra 315 NF приградски автобус Setra 315 NF
2
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Седишта 46+40
Година 1999 Километража Сила
Полска, Piła
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи