Филтри -

Двокатни автобуси Setra

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Двокатни автобуси Setra

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
379.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 81
Година 2020-01 Километража 877199 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 53
Година 2006 Километража 618000 км Сила
Италија, Olgiate Comasco
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 79+1 Број на врати 3
Година 05/2012 Километража 1100000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 78 + 1 + 1 Број на врати 2
Година 2016-09-27 Километража 754002 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 74 Број на врати 3
Година 2008 Километража Сила
Грузија, Batumi
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 72
Година 2000 Километража Сила
Грција, ASPROPIRGOS
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 20
Година 2003-01 Километража 957396 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
525.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 85
Година 2019 Километража 349500 км Сила
Германија, Marktredwitz
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 19
Година 2008-11 Километража 1280000 км Сила
Германија, Marktredwitz
Контактирајте го продавачот
77.900 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 85
Година 04/2003 Километража 785403 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
519.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 85
Година 2019-06 Километража 279360 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 80
Година 07/2020 Километража 129980 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Хрватска, Radoboj
Контактирајте го продавачот
219.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 65
Година 2018-05 Километража 1101909 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
519.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 85
Година 2019-01 Километража 395543 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Седишта 27
Година 1981-10 Километража 226206 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
259.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 80
Година 2018-06 Километража 905817 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
539.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 81
Година 2020-03 Километража 319702 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 22 Број на врати 2
Година 2008-12 Километража 1468976 км Сила
Германија, Marktredwitz
Контактирајте го продавачот
249.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 81
Година 04/2018 Километража 995000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Седишта 73+1
Година 2001-12 Километража 1035623 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
15.700 €
Суспензија пружина/пневматски Седишта 80 Број на врати 2
Година 01/1993 Километража Сила
Естонија, Kesklinna
Контактирајте го продавачот
149.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 60
Година 2014 Километража 1580000 км Сила
Германија, Marktredwitz
Контактирајте го продавачот
149.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 60
Година 2014 Километража 1580000 км Сила
Германија, Marktredwitz
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 90
Година 2015-03 Километража 720000 км Сила
Германија, Püttlingen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се