Филтри -

Градски автобуси MAN

Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

102 огласа: Градски автобуси MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 45 Број на врати 2
Година 2015-06 Километража 387238 км Сила
Германија, Vippachedelhausen
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 45
Година 09/2006 Километража 825949 км Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Седишта 41 Број на врати 2
Година 2018-12 Километража 237000 км Сила
Германија, Wiesbaden
градски автобус MAN LIONSCITY
1
Контактирајте го продавачот
аукција 45.090 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 92
Година 2009 Километража 459324 км Сила
Франција
градски автобус MAN LIONSCITY градски автобус MAN LIONSCITY градски автобус MAN LIONSCITY
3
Контактирајте го продавачот
аукција 45.090 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 92
Година 2009 Километража 481460 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 50
Година 2007-01 Километража 822956 км Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 28
Година 2005-03 Километража 449340 км Сила
Германија, Eppstein
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 45
Година 2010-08 Километража 1014425 км Сила
Германија, Hirschau
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005-06 Километража 679892 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 32
Година 2009-07 Километража 904140 км Сила
Германија, Garching bei München
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 43
Година 2010-01 Километража 595753 км Сила
Германија, Vippachedelhausen
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-09 Километража 798000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 49 Број на врати 2
Година 2005-10-19 Километража 927209 км Сила
Германија, Appenweier
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 38
Година 2009-02 Километража 672729 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
116.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 15+2+1 Број на врати 3
Година Километража 1416 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 34 Број на врати 3
Година 2013 Километража Сила
Естонија, Kodila
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 57+1 places
Година Километража 396000 км Сила
Франција, Romans sur Isère
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 36 Број на врати 2
Година Километража 488000 км Сила
Франција, Romans sur Isère
Контактирајте го продавачот
132.979 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 33
Година 2017-03-30 Километража 336745 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
151.129 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 34
Година 2017-03-30 Километража 316286 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 25
Година 2010 Километража 577000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Евро Euro 3 Седишта 38+52
Година 2004 Километража 793052 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53
Година 12/2012 Километража 690459 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
42.229 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 56
Година 2013-02-11 Километража 306687 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 38
Година 2012-01 Километража 804946 км Сила
Германија, Untersteinach
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи