Филтри -

Градски автобуси Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

205 огласа: Градски автобуси Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
18.210 € PLN 79.000 PLN
Суспензија пружина/пневматски Седишта 13+11 Број на врати 3
Година 03/2008 Километража 373000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 41
Година 2010-09 Километража 688863 км Сила
Германија, Untersteinach
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 30+1+53 Број на врати 2
Година 2020-06 Километража 302000 км Сила
Германија, Velden/Vils
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 41+55
Година 2010-09 Километража 793887 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Седишта 24 Број на врати 1
Година 1996-03 Километража 35000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 20+1 Број на врати 2
Година 11/2012 Километража 390973 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 34
Година 2007-12 Километража 1134790 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
29.950 € PLN 130.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 12+11
Година 10/2017 Километража 450000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 19
Година 2008-11-07 Километража 417687 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
13.370 € PLN 58.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 32+70 Број на врати 3
Година 10/2011 Километража 730000 км Сила
Полска, Piekary Śląskie
Контактирајте го продавачот
аукција 2.075 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 27 + 62
Година 2011 Километража 463220 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Седишта 53
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Gornja Vrba
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 65+1
Година 2013-08 Километража 776266 км Сила
Германија, Velden/Vils
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 18+1 SEATS( +5 STAND Број на врати 2
Година 06/2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
38.030 € PLN 165.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 13 Број на врати 3
Година 2014 Километража 230000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 33+74Vp+C+2PMRSR Број на врати 2
Година 2012-04 Километража 966865 км Сила
Шпанија, Donostia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 28+58Vp+C+2PMRSR Број на врати 3
Година 2011-04-04 Километража 1042159 км Сила
Шпанија, Donostia
градски автобус Mercedes-Benz Conecto градски автобус Mercedes-Benz Conecto градски автобус Mercedes-Benz Conecto
3
Контактирајте го продавачот
66.840 € PLN 290.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 91 Број на врати 2
Година 12/2014 Километража 550600 км Сила
Полска, Józefin
Контактирајте го продавачот
126.800 € PLN 550.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61 Број на врати 3
Година 11/2016 Километража 390420 км Сила
Полска, Józefin
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Година 2019-06 Километража 142134 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 30
Година 2019-06 Километража 132477 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 29
Година 01/2024 Километража 10 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 31
Година 2011-10 Километража 840000 км Сила
Германија, Geseke
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 47
Година 2010-09 Километража 1070000 км Сила
Германија, Püttlingen
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 36 Број на врати 2
Година 2007-12 Километража 829729 км Сила
Германија, Untersteinach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи