Филтри -

Градски автобуси VDL

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

40 огласа: Градски автобуси VDL

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Број на врати 2
Година 2009 Километража 500000 км Сила
Германија, Isterberg
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 41
Година 2013 Километража 691000 км Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-10 Километража 1444000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на врати 3
Година 2010-12 Километража 1634000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 42 Број на врати 2
Година 11/2006 Километража 946435 км Сила
Германија, Eschenburg - Hirzenhain
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 40
Година 2011-05 Километража 1246184 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 39 Број на врати 2
Година 0/2013 Километража 1000000 км Сила
Унгарија, Százhalombatta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 42 Број на врати 2
Година 2010 Километража 928000 км Сила
Унгарија, Százhalombatta
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на врати 2
Година 2011-07 Километража 896000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 29 Број на врати 2
Година 2015-06 Километража 217613 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 43
Година 2007-12 Километража 700821 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 390000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Евро Euro 6 Седишта 84
Година 06/2016 Километража 810341 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 35/58 Број на врати 211
Година 2013-03 Километража 750000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Седишта 33/58 Број на врати 221
Година 2013-03 Километража 728000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
20.770 € PLN 89.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 41
Година 05/2013 Километража 966135 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-12 Километража 1656000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 43+61
Година 2010-12 Километража 1549000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Број на врати 3
Година 2006-10 Километража 1330000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 42
Година 09/2008 Километража 1232500 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Седишта 43
Година 05/2003 Километража 615531 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Број на врати 3
Година 2006-10 Километража 1279000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 75
Година 2009-01 Километража 654000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 1094000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 1254000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи