Филтри -

Градски автобуси Irisbus

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

70 огласа: Градски автобуси Irisbus

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 257,20 € SEK 3.000 SEK
Година 2010 Километража 587194 км Сила
Шведска, Kristianstad
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Италија, Cannara (PG)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 1347131 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 44
Година 2011-11 Километража 1266000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 32 Број на врати 3
Година 03/2012 Километража 410000 км Сила
Естонија, Kohtla-Järve
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 1388000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
20.550 € PLN 89.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 84
Година 06/2013 Километража 765242 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-07 Километража 1044000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 32
Година 2008-10 Километража 680201 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 34
Година 2010-06 Километража 791088 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 34
Година 2010-06 Километража 831000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 34
Година 2010-06 Километража 811000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 1324000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 1356000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 1385000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 1329000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 42
Година 2011-05 Километража 704716 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 43
Година 2010-08 Километража 947000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 43
Година 2010-07 Километража 1088000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Седишта 49+21
Година 2008 Километража 750000 км Сила
Словачка
градски автобус Irisbus Crossway LE 12 m градски автобус Irisbus Crossway LE 12 m градски автобус Irisbus Crossway LE 12 m
3
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 43
Година 2010-10 Километража 678000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 27+69
Година 01/2011 Километража 180000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 1345000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-07 Километража 1092000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 31
Година 2009-06 Километража 1244163 км Сила
Данска, Christiansfeld
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се