Филтри -

Туристички автобуси Irisbus

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

39 огласа: Туристички автобуси Irisbus

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
60.870 € PLN 259.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 54 Број на врати 2
Година 04/2011 Километража 668000 км Сила
Полска, Zębowice
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 56+1
Година 2011 Километража 450000 км Сила
Италија, Bellusco
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
117.000 € PLN 498.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 57 Број на врати 2
Година 12/2016 Километража 385000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
14.100 € PLN 60.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 60
Година 2008 Километража 447040 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
23.500 € PLN 100.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 62
Година 08/2011 Километража 292489 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
15.750 € PLN 67.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 56
Година 10/2008 Километража 255133 км Сила
Полска
аукција 4.758 € DKK 35.500 DKK
Седишта 28
Година 2009 Километража 788210 км Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
40.570 € HUF 15.900.000 HUF
Година 2010 Километража 891250 км Сила
Унгарија, Miskolc
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 55+G+C Број на врати 2
Година 2006 Километража 530000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција 5.256 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 57+1
Година 2009 Километража 713253 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Седишта 55
Година Километража 696941 км Сила
Италија, Cannara (PG)
Контактирајте го продавачот
65.340 € PLN 278.000 PLN
Седишта 55
Година 07/2010 Километража 455000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
81.080 € PLN 345.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 57
Година 07/2012 Километража 791000 км Сила
Полска, DZWOLA
Контактирајте го продавачот
14.570 € PLN 62.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 45
Година 2005 Километража 404000 км Сила
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Евро Euro 5 Седишта 51
Година 2011 Километража 1001470 км Сила
Чехија, Kolín 4
Контактирајте го продавачот
11.520 € PLN 49.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 72
Година 12/2009 Километража 971613 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Евро Euro 4 Седишта 55 Број на врати 2
Година 08/2007 Километража 614000 км Сила
Романија, Deva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 50
Година 2012 Километража 687502 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
18.570 € PLN 79.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 55
Година 2007 Километража 664705 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Италија, Cannara (PG)
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 30+1
Година 2012-03 Километража 465000 км Сила
Чехија, Vysoké Mýto
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 30+1
Година 2012-03 Километража 465000 км Сила
Чехија, Vysoké Mýto
Контактирајте го продавачот
25.620 € PLN 109.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 60
Година 2009 Километража 570924 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
26.560 € PLN 113.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 60
Година 2009 Километража 577404 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
15.790 € HUF 6.190.000 HUF
Евро Euro 4 Седишта 54+25 Број на врати 2
Година 2008 Километража 450000 км Сила
Унгарија, Berhida
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи