Autoline » Peter Gilder Services LTD
3.7
6 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
6

Peter Gilder Services LTD

Контакти
Во продажба: 5 огласа
7 години на Autoline
Телефонските броеви се проверени
Peter Gilder
Peter Gilder
Јазици: англиски
+44 1451 8... Прикажи +44 1451 822220
+44 7712 3... Прикажи +44 7712 398781
+44 7725 8... Прикажи +44 7725 846253
Адреса
Обединето Кралство, Англија, GL54 2EY, GLOUCESTERSHIRE, COLLEGE FARM BOURTON ON THE WATER
Локално време на дилерот: 22:35 (BST)
Обединето Кралство
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Peter Gilder Services LTD
Филтер

5 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 225000 км Сила
Обединето Кралство
камион со рамна платформа < 3.5т IVECO камион со рамна платформа < 3.5т IVECO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа < 3.5т
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство
камион платформа Ashok Leyland Super Hippo камион платформа Ashok Leyland Super Hippo
2
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1953 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 18.1437 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 466 км Сила
Обединето Кралство