Филтри -

Камиони

Резултати од пребарување: 25426 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25426 огласа: Камиони, товарно возило

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
61.890 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2013 Километража Сила
Словачка, Košice
SLV-TECH s.r.o.
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5
Година 2007-03 Километража 717040 км Сила
Германија, Langgöns
Gebr. Langensiepen GmbH
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион фургон
Носивост 13770 кг Зафатнина 60.45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија
камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион фургон
Носивост 7200 кг Зафатнина 44.28 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 13 м³
Година 2016-07 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 08/2007 Километража 476493 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 356999 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 44000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 32460 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 253013 км Сила
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
29.000 € GBP 24.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2016-05 Километража 458186 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.350 € GBP 26.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2016-01 Километража 187671 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.100 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2014 Километража 1172151 км Сила
Чехија, Bohumín
Контактирајте го продавачот
8.850 €
Камион-шасија
Година 1986-06 Километража 200000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
9.316 € GBP 7.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012-10 Километража 618334 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.386 € GBP 5.450 GBP
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2007-10 Километража 373703 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.140 € GBP 19.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05 Километража 753162 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.250 €
Камион кипер
Носивост 16125 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03-30 Километража 506348 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
28.200 €
Камион кипер
Носивост 16140 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-05-14 Километража 591413 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Камион-шасија
Носивост 9450 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-08-26 Километража 964651 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2012 Километража 274000 км Сила
Литванија, Priekulė
камион кипер MAN TGS41.360 8x4 Twin-Steer камион кипер MAN TGS41.360 8x4 Twin-Steer камион кипер MAN TGS41.360 8x4 Twin-Steer
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 513576 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Autoline
камион кипер MAN TGS41.360 8x4 Twin-Steer камион кипер MAN TGS41.360 8x4 Twin-Steer
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 473122 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Autoline
камион за транспорт на возила DAF CF65-220
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 814D
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2002 Километража 349000 км Сила
Франција, Viriat
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25426 огласа
Прикажи
Претплати се