Филтри -

Камиони-шасии

Резултати од пребарување: 2562 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2562 огласа: Камиони-шасии, кабина со шасија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.430 €
Носивост 6200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 8730 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-09-21 Километража 10 км Сила
Холандија, EDE GLD
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 2270 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-05-10 Километража 501000 км Сила
Италија, Pozzuoli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04-08 Километража 1018700 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-12-29 Километража 580000 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 10400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 924000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 16900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 917374 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
17.350 € Без ДДВ
Носивост 16400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2014 Километража 1102332 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 660247 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
30.200 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Носивост 22820 кг Евро Euro 6
Година Километража 660000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 263000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
53.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 08/2019 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.700 € Без ДДВ
Носивост 22820 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 440000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 246000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 244000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.300 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 217000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.300 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 254000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Носивост 10340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 48000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.600 € Без ДДВ
Носивост 16330 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 590000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.306 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1900000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.200 € Без ДДВ
Носивост 10340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 48000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Носивост 15650 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2562 огласа
Прикажи
Претплати се