Филтри -

Камиони-шасии Volvo

Резултати од пребарување: 344 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

344 огласа: Камиони-шасии Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Носивост 23000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 748293 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Носивост 18140 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2003 Километража 643767 км Сила
Естонија, Sauga vald
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-05 Километража 605000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-11 Километража 704000 км Сила
Норвешка, Langhus
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2012 Километража 1400000 км Сила
Шпанија, Villanueva del Trabuco
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Година 2008 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 2008 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 900000 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2013 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 834000 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
34.850 € Без ДДВ
Носивост 15020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01 Километража 707497 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Евро Euro 6
Година 01/2015 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1997 Километража 798000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 980000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Носивост 7953 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 853825 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 11/2016 Километража 670000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Година 03/2017 Километража 645000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 50000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
20.660 € PLN 89.900 PLN
Година 2017 Километража 449000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2005 Километража 2000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2010 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 344 огласа
Прикажи
Претплати се