Филтри -

Камиони-цистерни Volvo

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Камиони-цистерни Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Носивост 15680 кг Евро Euro 3 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-11-16 Километража 432219 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 13200 л Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2005 Километража Сила
Полска, Wysokie Mazowieckie
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Носивост 11170 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09-22 Километража 308000 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8140 кг Евро Euro 6
Година 2015-11 Километража 622399 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Носивост 14850 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³
Година 06/2013 Километража 910000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11620 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1985 Километража 608977 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 355000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 884000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 864500 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7345 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12800 л
Година 2018-10 Километража 517269 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
17.990 €
Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел fuel
Година 2000 Километража 986383 км Сила
Холандија, Uden
камион-цистерна Volvo FES 42 камион-цистерна Volvo FES 42
2
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Носивост 11160 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13837 м³
Година 2012-08-10 Километража Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 16000 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 07/2015 Километража 726 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
13.350 €
Зафатнина 16000 л
Година 09/1980 Километража 439890 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Носивост 14500 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 492000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16730 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-12-10 Километража 1000000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9500 кг Евро Euro 1 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина Модел A2-1137
Година 1996 Километража 100365 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-12-17 Километража 1000000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12000 л
Година 1989 Километража 8500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.999 €
Евро Euro 3
Година 1998 Километража 345500 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7182 кг Зафатнина 17.1 м³ Модел Hobur
Година 2011-02-09 Километража 389797 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2009 Километража 534000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 5350 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1995-09-26 Километража 372739 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004-12 Километража 545000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се