Филтри -

Камиони-шасии IVECO

Резултати од пребарување: 268 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

268 огласа: Камиони-шасии IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-12 Километража 216480 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 213000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-шасија IVECO EUROCARGO 190EL28P камион-шасија IVECO EUROCARGO 190EL28P
2
Контактирајте го продавачот
38.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 188000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
52.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 73000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
нови камион-шасија IVECO Daily 70C18 нови камион-шасија IVECO Daily 70C18 нови камион-шасија IVECO Daily 70C18
3
Контактирајте го продавачот
38.570 € PLN 167.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 17270 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02 Километража 380000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2015 Километража 620000 км Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2002 Километража 399000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2006 Километража 233000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-06 Километража 431041 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Носивост 5630 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11 Километража 530000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-06 Километража 526250 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 1996-06 Километража 420000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 2004 Километража 900000 км Сила
Полска, Mścice
Контактирајте го продавачот
54.970 € PLN 238.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 46000 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
51.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража 10 км Сила
Чехија, Kněžmost
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Носивост 3640 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 323600 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 398000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 7580 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2024 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12800 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 24500 кг Евро Euro 3
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 268 огласа
Прикажи
Претплати се