Филтри -

Камиони-цистерна за млеко Volvo

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи

33 огласа: Камиони-цистерна за млеко Volvo

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
2004
632752 км
Гориво дизел Зафатнина 10600 л Оскина конфигурација 4x2
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2002
915000 км
Гориво дизел Зафатнина 15500 л Оскина конфигурација 6x2
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
2001
644676 км
Зафатнина 15500 л Оскина конфигурација 6x2
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2004
876000 км
Зафатнина 16000 м³ Оскина конфигурација 6x2
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2015
565000 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
2008
997014 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Зафатнина 16.009 м³ Оскина конфигурација 6x2
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
2005
1509042 км
Сила 379 кс (279 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 15887 кг Оскина конфигурација 6x2
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2012
1300116 км
Сила 428 кс (315 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Зафатнина 22 м³
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2015
844026 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2009
949954 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
1105102 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 14 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска
Контактирајте го продавачот
24.900 €
2011
1100000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15100 кг Оскина конфигурација 6x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.030 € 43.000 PLN
2001
Зафатнина 10000 м³
Полска, Łaszczów
Контактирајте го продавачот
камион-цистерна за млеко Volvo FL6 18 камион-цистерна за млеко Volvo FL6 18 камион-цистерна за млеко Volvo FL6 18
3
12.360 € 53.000 PLN
2005
1075000 км
Полска, Łaszczów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2009
844500 км
Гориво дизел Зафатнина 11000 л Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2006
790890 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2008
785000 км
Зафатнина 12500 м³ Оскина конфигурација 4x2
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
нови камион-цистерна за млеко Volvo SANTI нови камион-цистерна за млеко Volvo SANTI нови камион-цистерна за млеко Volvo SANTI
3
цена на барање
Италија, Travagliato
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2000
597453 км
Гориво дизел Зафатнина 10.6 м³ Оскина конфигурација 4x2
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
2006
370679 км
Сила 250 кс (184 kW) Оскина конфигурација 4x2
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2003
576139 км
Сила 220 кс (162 kW) Гориво дизел Зафатнина 10600 л Оскина конфигурација 4x2
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2000
573874 км
Гориво дизел Зафатнина 11500 м³
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2000
794345 км
Зафатнина 12000 м³ Оскина конфигурација 4x2
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2002
431546 км
Зафатнина 11000 м³ Оскина конфигурација 4x2
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2005
764846 км
Зафатнина 11500 м³ Оскина конфигурација 4x2
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи