Филтри -

Камиони-цистерна за млеко Scania

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони-цистерна за млеко Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.950 €
Носивост 14530 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 733242 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 17000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 800000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 27000 л
Година 2006 Километража 957000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража 1113190 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2010-01 Километража 702905 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8150 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13000 л
Година 2007-08 Километража 1745325 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2007-05 Километража 962222 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³
Година 2010-02 Километража 799039 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 11.3 м³
Година 1999-11 Километража 912201 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг
Година 1995 Километража 1300000 км Сила
Полска, Jędrzejów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1000000 км Сила
Полска, Jędrzejów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 21600 л
Година 2003 Километража 657976 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16500 л
Година 2011-12 Километража 1265893 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 12700 л
Година 2007-11 Километража 889452 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 21600 л
Година 2000 Километража 826789 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 17500 м³
Година 2006 Километража 845678 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12000 м³
Година 1999 Километража 836943 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 16000 л
Година 2012 Километража 649143 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Зафатнина 20000 л
Година 2007 Километража 1000000 км Сила
Полска, Jędrzejów
Контактирајте го продавачот
65.630 € Без ДДВ
Носивост 17420 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 04/2011 Километража 963331 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 20 м³
Година 2017 Километража 540104 км Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 20000 л
Година 2016 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.090 €
Година 2009 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12000 м³
Година 2002 Километража 424077 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 11500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 747000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се