Филтри -

Камиони за превоз на дрва Scania

Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

139 огласа: Камиони за превоз на дрва Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 585000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 1180000 км Сила
Финска, FORSSA
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
61.220 € PLN 260.500 PLN
Носивост 17830 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 751000 км Сила
Полска, Lubasz
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09-25 Километража 591800 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
137.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија торзиона
Година 03/2021 Километража 333602 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1250000 км Сила
Полска, Drezdenko
Контактирајте го продавачот
23.270 € PLN 99.000 PLN
Година 2006 Километража 1094489 км Сила
Полска, Koniecpol
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 14000000 км Сила
Полска, Drezdenko
Контактирајте го продавачот
64.630 € PLN 275.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 620000 км Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 886000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
62.280 € PLN 265.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 501000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
57.580 € PLN 245.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 913000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 600000 км Сила
Австрија, Villach
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 580000 км Сила
Полска, Ilza
аукција 20.360 € SEK 235.000 SEK
Носивост 16475 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 919808 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.670 € PLN 139.000 PLN
Година 2017 Километража 890000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
39.720 € PLN 169.000 PLN
Година 2017 Километража 766000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
214.800 € SEK 2.479.000 SEK
Година Километража 322616 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Носивост 11400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 698000 км Сила
Шпанија, Cadavéu
Контактирајте го продавачот
43.460,48 € Без ДДВ
Носивост 44000 кг Евро Euro 5
Година 2006 Километража 530000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија торзиона
Година 12/2012 Километража 887000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 364000 км Сила
Австрија, Selzthal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 125557 км Сила
Полска, Rycerka Górna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 754000 км Сила
Полска, Lubomierz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи