Филтри -

Камион за превоз на животни Scania

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

35 огласа: Камион за превоз на животни Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Евро Euro 5
Година 07/2006 Километража Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/1994 Километража 1200000 км Сила
Португалија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 1245000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 12125 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2014 Километража 497734 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 646874 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
42.890 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 50.4 м³
Година 2013-12 Километража 778000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2014 Километража 483000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2008 Километража 520000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 10300 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2002 Километража 1104134 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Зафатнина 46.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04-27 Километража 1400000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Носивост 9990 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
26.850 € Без ДДВ
Носивост 12870 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2009 Километража 1040951 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 670000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
31.300 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2006 Километража 696000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
147.500 € Без ДДВ
Носивост 11800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2017 Километража 616345 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 13450 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2002 Километража 685380 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2018 Километража 458058 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 13060 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 899500 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 616000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 999999 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 1986-01-01 Километража 670000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 630000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 959138 км Сила
Холандија, Mook
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Носивост 19500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2017 Километража 729019 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Носивост 7300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2017 Километража 546046 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи