Филтри -

Камион за превоз на животни Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

26 огласа: Камион за превоз на животни Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на каросерија Menke-Janzen
Година 2016 Километража 720000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
31.120 € PLN 135.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1064378 км Сила
Полска, Górno
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 891745 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
16.490 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 909000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 32.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2016 Километража 43000 км Сила
Франција, Sarcey
Контактирајте го продавачот
7.990 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Зафатнина 15.84 м³
Година 1993-01 Километража 457000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 2990 кг
Година 2000 Километража 775000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година 2016 Километража Сила
Хрватска, Popovača
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2013 Километража 370000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2013 Километража 399000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2012 Километража 380000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Носивост 54.45 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2015 Километража 800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 420000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Носивост 8600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2000 Километража 792773 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 3540 кг
Година 1996 Километража 614861 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 8180 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995-02-01 Километража 175431 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Носивост 12595 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01-04 Километража 334453 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Носивост 2800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-11-21 Километража 435026 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1993 Километража 585000 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Носивост 2450 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-09-14 Километража 260251 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
148.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 635887 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 1550 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1987 Километража 16777220 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
28.441 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 17 м³
Година 2006-12 Километража 400231 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 1990 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи