Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

54 огласа: Камиони за транспорт на гориво Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Носивост 8190 кг Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-04-28 Километража 314033 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 11950 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.5 м³
Година 2003-04-04 Километража 542898 км Сила
Белгија, Harchies
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 7220 кг Евро Euro 3 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-01-16 Километража 408500 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5040 кг Евро Euro 1 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-11-05 Километража 350 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11290 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13200 л Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Magyar
Година 06/2010 Километража 307622 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво Mercedes-Benz SK V8 + приколка цистерна за гориво
1
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Lindner & Fischer
Година 09/1997 Километража 550000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 13500 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Willig
Година 09/2009 Километража 450000 км Сила
Полска, Stare Proboszczewice
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Година 1969-01 Километража 66321 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 360247 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 17000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пружина Модел Sievering TA20-3
Година 10/2023 Километража Сила
Германија, Anröchte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2018 Километража Сила
Кина, Jiaxing city, Zhejiang province
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Носивост 16970 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 06/2013 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14895 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 280000 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15170 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 272168 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14928 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 220760 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
камион за транспорт на гориво Mercedes-Benz Atego 2528 // 6x2 // Manual // 2003 камион за транспорт на гориво Mercedes-Benz Atego 2528 // 6x2 // Manual // 2003 камион за транспорт на гориво Mercedes-Benz Atego 2528 // 6x2 // Manual // 2003
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел 22m3
Година 06/2003 Километража Сила
Шпанија, Godelleta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 22000 л Модел CODER CC22/4
Година 2023 Километража Сила
Франција, St Brieuc
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 21580 л Суспензија пружина/пружина Модел Rigual
Година 01/2003 Километража 746000 км Сила
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 24 л
Година 2010 Километража 299743 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
аукција 29.600 € Без ДДВ
Зафатнина 37810 л
Година 2005 Километража 202935 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14885 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 175307 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15860 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 272904 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15160 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 133000 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 690 кг Евро Euro 3 Зафатнина 80 л Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09-26 Километража 53000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 8 м³ Модел Fuel Tank
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Schiedam
TMH Trading
5 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се