Филтри -

Камиони-контејнери Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

93 огласа: Камиони-контејнери Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 15180 кг Евро Euro 6
Година 03/2017 Километража 812000 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 03/1993 Километража 854625 км Сила
Холандија, Zaandam
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 14100 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-04-12 Километража 544957 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-07-22 Километража 491674 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
20.300 € Без ДДВ
Носивост 11685 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-06-25 Километража 353159 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 16120 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2013 Километража 1006147 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-08-27 Километража 519509 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2016 Километража 180750 км Сила
Франција, Montceaux-lès-Vaudes
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Носивост 13960 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1993-09-09 Километража 762719 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Носивост 7616 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018-01-05 Километража 19337 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
48.750 € Без ДДВ
Носивост 15170 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-12-18 Километража 525271 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
28.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01-19 Километража 232342 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Носивост 14395 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-12-01 Километража 876713 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-09-21 Километража 414017 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Носивост 14395 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-12-01 Километража 872283 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 15900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2019 Километража 817346 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Logroño
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Носивост 13980 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-01-19 Километража 319899 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
28.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година 06/2015 Километража 720000 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
23.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 08/2012 Километража 378679 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 03/2016 Километража 499137 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 852474 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 12/2015 Километража 605280 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 16365 кг Евро Euro 6
Година 2018-02-01 Километража 781249 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2016 Километража 438322 км Сила
Шпанија, Seville
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи