Филтри -

Камиони со рамна платформа Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 564 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

564 огласа: Камиони со рамна платформа Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 16.17 м³
Година 2012 Километража 390000 км Сила
Германија, Altrip
Контактирајте го продавачот
54.750 € PLN 238.000 PLN
Носивост 11620 кг Зафатнина 12.8 м³
Година 2011 Километража 388000 км Сила
Полска, K/Kielc
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 5460 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 381000 км Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 2170 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2005 Километража 218543 км Сила
Холандија, Hattem
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 12100 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 15 палети
Година 2016 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 11840 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 15 палети
Година 2017 Километража 550000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 11360 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 352452 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Носивост 11250 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 16 палети
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
88.400 € Без ДДВ
Носивост 11250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 30.82 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 16 палети
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
88.400 € Без ДДВ
Носивост 11250 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.960 € GBP 10.950 GBP
Евро Euro 3
Година 2005-11 Километража 487497 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Носивост 7800 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1996-04-12 Километража 688131 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024-01 Километража 500 км Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 500 км Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024-01 Километража 500 км Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
53.290 € SEK 598.000 SEK
Година 2018 Километража Сила
Шведска, Jönköping
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.215 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 130000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 718000 км Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 710000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Носивост 7280 кг Евро Euro 6 Капацитет 18 палети
Година 2018 Километража 530000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 572000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
55.890 € Без ДДВ
Година 2024-06 Километража 50 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 1964-07 Километража 66000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
77.338,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 11650 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 521000 км Сила
Германија, Munster
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 564 огласа
Прикажи