Филтри -

Камиони за превоз стакло Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Камиони за превоз стакло Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-09 Километража 405982 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Носивост 1830 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 112326 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.250 € Без ДДВ
Носивост 6720 кг Евро Euro 5
Година 2014-03 Километража 463896 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Носивост 11840 кг
Година 2017 Километража 550000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 750 кг
Година 04/2003 Километража 267449 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 405982 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Година 03/2014 Километража 463896 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи