Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 331 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

331 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.590 €
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 320000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06-10 Километража 602500 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 6840 кг Зафатнина 29.3 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 854924 км Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 811000 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
47.100 € Без ДДВ
Носивост 6951 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.85 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-07 Километража 768907 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
21.660 € PLN 99.900 PLN
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 603000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
23.740 € SEK 275.000 SEK
Носивост 13350 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 567995 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
21.580 € SEK 250.000 SEK
Носивост 11680 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 02/2009 Километража Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 46.53 м³
Година 2013-11 Километража 439810 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 36.01 м³
Година 2013-09 Километража 210941 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
56.100 € Без ДДВ
Носивост 13955 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 670000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
91.060 € PLN 420.000 PLN
Носивост 12890 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58 м³
Година 2018 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Носивост 12720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 660000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.280 € PLN 195.000 PLN
Носивост 2685 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 274000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.880 € PLN 350.000 PLN
Носивост 14070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 490000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
65.040 € PLN 300.000 PLN
Година 2020 Километража Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.450 € PLN 205.000 PLN
Носивост 6710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.76 м³
Година 2018 Километража 840000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.770 € PLN 105.000 PLN
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 360000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Носивост 13960 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 600000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Носивост 25890 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 640000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.880 € PLN 350.000 PLN
Носивост 14260 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 190000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
89.400 € Без ДДВ
Носивост 12950 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 647000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2002 Километража 257000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 9100 кг Евро Euro 3 Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/1998 Километража 600000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 331 огласа
Прикажи
Претплати се