Филтри -

Камиони-цистерна за млеко Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони-цистерна за млеко Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 29000 м³
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016-12 Километража 898147 км Сила
Германија, Langgöns
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 12000 л
Година 2016-06 Километража 1108188 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2007-03 Километража 717040 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7640 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13000 л
Година 2016-03 Километража 852931 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13660 кг Евро Euro 5
Година 2011-12 Километража 1192480 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 998061 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7260 кг Евро Euro 6 Модел HLW
Година 2021 Километража 207199 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2018-05 Километража 525342 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
124.900 € BRL 680.000 R$
Евро Euro 5 Зафатнина 20000 л
Година 2022 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 16600 л
Година 2018 Километража 278546 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14700 кг Зафатнина 16000 м³
Година 2000 Километража 894867 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12850 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2012 Километража 1155169 км Сила
Словенија, Spodnja Kapla
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Носивост 15230 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.5 м³
Година 2005-07-05 Километража 753475 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12000 м³
Година 1996 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
14.200 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 8000 л
Година 1994 Километража 622000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.300 € Без ДДВ
Носивост 23850 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-09-28 Километража 523136 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2010 Километража Сила
Грција, Trikala
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се