Филтри -

Камиони за шлепување

Резултати од пребарување: 443 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

443 огласа: Камиони за шлепување, шлепување со камион

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.260 € PLN 265.000 PLN
Носивост 15000 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 780000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 3340 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985-02-21 Километража 148015 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Носивост 8450 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1981 Километража 250000 км Сила
Белгија, Leeuw-Saint-Pierre
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 211644 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
DAF CF
2 ч.
39.280 € PLN 185.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2003 Километража 430000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 1999 Километража 365359 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.450 € Без ДДВ
Носивост 5490 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04-03 Километража 325361 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2003-03 Километража 69000 км Сила
Германија, Bedburg
Контактирајте го продавачот
SCANIA
6 ч.
48.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1988 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
аукција 2.780 € NOK 30.000 NOK
Година 2003 Километража 431321 км Сила
Норвешка, Dovre
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 5325 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 344864 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 9125 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 492000 км Сила
Германија, Oberhonnefeld-Gierend
Контактирајте го продавачот
19.320 € PLN 91.000 PLN
Година 2010 Километража 250000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Cametal
Година 04/1998 Километража 350000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 2090 кг Евро Euro 4 Марка на каросерија Foima Макара макара
Година 10/2008 Километража 529000 км Сила
Шпанија, Tordera
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2001 Километража 335480 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 540000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
7.995 € Без ДДВ
Година 1989-11 Километража 494838 км Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Година 2016-03 Километража 299750 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
33.595 € Без ДДВ
Носивост 2100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Година 2016-10 Километража 143950 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2870 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Година 2016-08 Километража 127950 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 2650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Година 2016-08 Километража 217750 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
30.250 € Без ДДВ
Носивост 2870 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Isoli Макара макара
Година 2015-08 Километража 248679 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
30.780 € PLN 145.000 PLN
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 09/2020 Километража 296000 км Сила
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
65.810 € PLN 310.000 PLN
Носивост 15150 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 430000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
56.260 € PLN 265.000 PLN
Носивост 15000 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 780000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
87.680 € PLN 413.000 PLN
Носивост 15785 кг
Година 2014 Километража 440000 км Сила
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 443 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се