Филтри -

Камиони фургони

Резултати од пребарување: 2490 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2490 огласа: Камиони фургони

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 24749 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
7.499 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 198000 км Сила
Данска, Esbjerg N
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 6190 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2011 Километража 864000 км Сила
Белгија, Gent
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1000000 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-09-06 Километража 79150 км Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
14.660 € PLN 66.500 PLN
Носивост 800 кг
Година 2014 Километража 480000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2650 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.56 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-06-26 Километража 332114 км Сила
Холандија, Heiloo
Контактирајте го продавачот
26.450 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 176039 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 466999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Носивост 6420 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 664890 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 94834 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Heinenoord
камион фургон RENAULT Premium 460 Premium 460 dxi камион фургон RENAULT Premium 460 Premium 460 dxi камион фургон RENAULT Premium 460 Premium 460 dxi
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 867000 км Сила
Холандија, 0Ostburg
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Носивост 8675 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-08-04 Километража 388000 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2012 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 3640 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-02-04 Километража 149612 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 9220 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11-04 Километража 760787 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 2395 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36.05 м³
Година 2013-08 Километража 409500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16525 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 784110 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 249829 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 34.73 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 676926 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година 05/2002 Километража 668000 км Сила
Германија, München
камион фургон MERCEDES-BENZ 2542 + приколка фургон камион фургон MERCEDES-BENZ 2542 + приколка фургон
2
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2012 Километража 885000 км Сила
Германија, Hainburg
Контактирајте го продавачот
13.670 € PLN 62.000 PLN
Носивост 12576 кг Евро Euro 6
Година 2009 Километража 722045 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 4320 кг Зафатнина 7146 м³
Година 02/2011 Километража 171014 км Сила
Полска, Jednorożec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2490 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се