Филтри -

Камиони платформи

Резултати од пребарување: 559 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

559 огласа: Камиони платформи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион платформа MERCEDES-BENZ 1823  manual resor камион платформа MERCEDES-BENZ 1823  manual resor камион платформа MERCEDES-BENZ 1823  manual resor
3
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Година 2001 Километража Сила
Полска, Podrzewie
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион платформа DAF LF45.180
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 560000 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 10085 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 788300 км Сила
Шпанија, San Clemente, Cuenca
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 10940 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 559686 км Сила
Шпанија, San Clemente, Cuenca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 407000 км Сила
Шпанија, Valladolid
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 9220 кг Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража 584000 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 1996 Километража 722000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
30.300 € Без ДДВ
Носивост 8595 кг
Година 2010 Километража 444096 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005-06 Километража 596000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 05/2011 Километража 65000 км Сила
Романија, Pantelimon
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг
Година 2011 Километража 610000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Носивост 4125 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-05 Километража 120000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
камион платформа VOLVO FH12 *Big Axles камион платформа VOLVO FH12 *Big Axles
2
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Сила
Норвешка, Moss
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.050 € GBP 16.750 GBP
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-05 Километража 830438 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.050 € GBP 16.750 GBP
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-05 Километража 871493 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.560 € GBP 27.750 GBP
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Километража 909472 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
DAF LF45
45 ч.
5.401 € GBP 4.750 GBP
Евро Euro 3
Година 2004-08 Километража 563427 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 90.110 € SEK 1.010.000 SEK
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 204279 км Сила
Шведска, Lycksele
Контактирајте го продавачот
30.700 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг
Година 2012 Километража 690000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.725 € Без ДДВ
Носивост 13200 кг
Година 1985 Километража 855263 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
36.640 € PLN 171.700 PLN
Година 2004 Километража 406500 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 1987-01-01 Километража 457490 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Година 1993-01-01 Километража 873303 км Сила
Белгија, Torhout
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 559 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се