Филтри -

Камиони за превоз на брашно, возила за превоз на брашно

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за превоз на брашно: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на брашно MERCEDES-BENZ ATEGO 1823
4
Побарајте цена
цена на барање
Година 07/1999 Километража 581000 км Сила
Франција, CHOLET
камион за превоз на брашно MERCEDES-BENZ ACTROS 2651 / HEITLING 31 m3
19
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Носивост 13690 кг Евро Euro 6 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 590000 км Сила 375 кс
Словенија, POLZELA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на брашно IVECO 260E31 EUROTECH ova cs27 6 comp food
17
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 14680 кг Евро Euro 3
Година 2002-06-01 Километража 729451 км Сила 310 кс
Холандија, Vuren
камион за превоз на брашно RENAULT PREMIUM 450 DXI
7
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-07 Километража 750000 км Сила 450 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион за превоз на брашно SCANIA P 360
9
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 670396 км Сила 360 кс
Португалија, Fátima
камион за превоз на брашно VOLVO fm12
2
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Година 07/1999 Километража 850000 км Сила
Франција, Rennes
камион за превоз на брашно SCANIA R400 BUNCAR FURAJE
7
Контактирајте го продавачот
34.700 € Без ДДВ
Година 2009-01-01 Километража 550000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се