Филтри -

Камиони за превоз на коњи

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

39 огласа: Камиони за превоз на коњи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Седишта 5
Година 2022 Километража 150 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
53.200 € Без ДДВ
Носивост 3600 кг Евро Euro 2
Година 03/1999 Километража 110000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 254158 км Сила
Белгија, Roksem
Контактирајте го продавачот
350.000 € Без ДДВ
Носивост 6500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 4 Број на коњски сили 6
Година 09/2019 Километража 120000 км Сила
Франција, Lyon
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Kapelle
Контактирајте го продавачот
аукција 9.100 €
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 333637 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.999 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 3 Број на коњски сили 2
Година 2010 Километража 287000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
51.200 € Без ДДВ
Седишта 6
Година 1999 Километража 110000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3940 кг Евро Euro 1 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1987 Километража 721222 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Седишта 3 Број на коњски сили 4
Година 01/2003 Километража Сила
Естонија, Niitvälja
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Носивост 2250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 567912 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
25.950 €
Носивост 12715 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 688843 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 721046 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Носивост 2790 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 315903 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9100 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 373052 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
41.550 €
Носивост 11500 кг Евро Euro 5
Година 2011-04-01 Километража 667581 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Носивост 2595 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 135346 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
21.950 €
Носивост 3450 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 609616 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Носивост 10260 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 548680 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2285 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 97298 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
33.490 € PLN 155.000 PLN
Носивост 5000 кг
Година 2003 Километража 490000 км Сила
Полска, Stęszew Twardowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7500 кг Седишта 2 Број на коњски сили 5
Година 2010 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
11.890 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2004-03 Километража 535000 км Сила
Германија, Dorsten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се