Филтри -

Лесни камиони

Резултати од пребарување: 3021 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3021 огласа: Лесни камиони, лесни товарни возила

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон < 3.5т
Носивост 533 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010-12-27 Километража 316220 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
камион фургон < 3.5т Mercedes-Benz Sprinter 418 камион фургон < 3.5т Mercedes-Benz Sprinter 418 камион фургон < 3.5т Mercedes-Benz Sprinter 418
3
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион фургон < 3.5т
Носивост 1000 кг Зафатнина 16.758 м³ Суспензија хидраулично
Година 2006 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа < 3.5т
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 91000 км Сила
Полска, Starachowice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион кипер < 3.5т
Година Километража 50 км Сила
Франција, Florange
аукција аукција
Камион со церада < 3.5т
Година 1974 Километража 10947 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер < 3.5т
Носивост 800 кг Евро Euro 2 Зафатнина 3 м³
Година 1998 Километража 200000 км Сила
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
17.700 €
Камион со рамна платформа < 3.5т
Носивост 941 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 165923 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион кипер < 3.5т
Носивост 606 кг Евро Euro 6
Година 2017-10-01 Километража 141096 км Сила
Белгија, Merchtem
Kleyn Vans B.V. Merchtem
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа < 3.5т
Носивост 915 кг Евро Euro 5
Година 04/2014 Километража 248150 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион фургон < 3.5т
Носивост 625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 21.68 м³
Година 2007 Километража 762000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-шасија < 3.5т
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 459000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа < 3.5т
Носивост 950 кг Евро Euro 2
Година 1998 Километража 484000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион кипер < 3.5т
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 431000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
22.550 € HUF 8.800.000 HUF
Камион кипер < 3.5т
Година 1999 Километража 802475 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
22.940 € PLN 99.000 PLN
Камион со церада < 3.5т
Носивост 1000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 220000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
37.080 € PLN 160.000 PLN
Камион фургон < 3.5т
Носивост 988 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 22363 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа < 3.5т
Година 2010-05 Километража 131780 км Сила
Германија, Quedlinburg OT Gernrode
камион-ладилник < 3.5т FIAT DUCATO 2.3
1
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Камион-ладилник < 3.5т
Носивост 1190 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13.19 м³
Година 2014-09 Километража 318921 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон < 3.5т
Носивост 820 кг
Година 08/2020 Километража 90930 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа < 3.5т
Носивост 1250 кг
Година 2005 Километража 123110 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон < 3.5т
Носивост 790 кг
Година 01/2019 Километража 108910 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон < 3.5т
Носивост 755 кг
Година 12/2010 Километража 162370 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон < 3.5т
Година 2010 Километража 10646 км Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон < 3.5т
Носивост 825 кг
Година 12/2010 Километража 202160 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-шасија < 3.5т
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2017 Километража 21895 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа < 3.5т
Носивост 924 кг
Година 01/2017 Километража 193830 км Сила
Шведска, Gothenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3021 огласа
Прикажи
Претплати се