Филтри -

Камиони за превоз на дрва

Резултати од пребарување: 454 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

454 огласа: Камиони за превоз на дрва

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1500000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 509013 км Сила
Германија, Selfkant
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Носивост 20750 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2014 Километража 1176882 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 8660 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 569000 км Сила
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 974187 км Сила
Босна и Херцеговина, Jezero
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 11/1997 Километража 426000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 01/2009 Километража 500795 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-06-21 Километража 860250 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03-30 Километража 827400 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-01-02 Километража 955840 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
57.480 € NOK 649.000 NOK
Носивост 17130 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 720000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Носивост 15400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2016 Километража 645000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 22120 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 307999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
241.000 € SEK 2.699.000 SEK
Година Километража 359785 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
68.750 € SEK 769.900 SEK
Година Километража 659355 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
39.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-08 Километража 710000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
167.300 € NOK 1.889.000 NOK
Носивост 12330 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 171276 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2016 Километража 686400 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
71.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 530000 км Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Носивост 14900 кг Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража 713587 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.460,48 € Без ДДВ
Носивост 44000 кг Евро Euro 5
Година 2006 Километража 530000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
камион за превоз на дрва Volvo FM 480 6x6 камион за превоз на дрва Volvo FM 480 6x6 камион за превоз на дрва Volvo FM 480 6x6
3
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 2009 Километража Сила
Словачка, Čimhová
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Словачка, Čimhová
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 454 огласа
Прикажи