Филтри -

Камиони рол кипери

Резултати од пребарување: 2379 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2379 огласа: Камиони рол кипери, рол кипер

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 465000 км Сила
Франција, Fessenheim
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 1997 Километража Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Hyva Модел 26-55
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 10500 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 1995 Километража 495000 км Сила
Белгија, Ooigem
камион рол кипер Scania 92 /230 Turbo Intercooler камион рол кипер Scania 92 /230 Turbo Intercooler
2
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 8300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 1992 Километража 495000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 1999 Километража 356000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2009-06 Километража 657000 км Сила
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 10065 кг Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Meiller
Година 1992-03 Километража 348280 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Година 08/2005 Километража 258000 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2000 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
33.990 € Без ДДВ
Носивост 2760 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 184785 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Jimeca Модел 8 TN
Година 02/2017 Километража 260494 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14130 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 780000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15050 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 23000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.411 € SEK 27.000 SEK
Носивост 11700 кг Евро Euro 2 Марка на каросерија Hiab Модел Multilift
Година 2000 Километража 726440 км Сила
Шведска, Ljusterö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6575 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 12/1999 Километража 1000000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5469 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2020 Километража 9300 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meiller Модел RS 21/70
Година 08/2019 Километража 275270 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
камион рол кипер Volvo FH 500 + приколка камион рол кипер Volvo FH 500 + приколка камион рол кипер Volvo FH 500 + приколка
3
Контактирајте го продавачот
51.380 € PLN 222.000 PLN
Година 2013 Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
аукција 1.786 € SEK 20.000 SEK
Носивост 17420 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 989756 км Сила
Шведска, Urshult
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Hyva Модел HKS-12-37-S
Година 2024 Километража 50 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Година 2013-10 Километража 497000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 9600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел LHT 1905 RS-0-A (CE) 15 Ton - 5m10 chassis
Година 07/2003 Километража 333267 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел Janco GPLift HS20L
Година 2010 Километража 263000 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Hiab Модел Multilift Ultima
Година 2023 Километража 100 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2379 огласа
Прикажи