Филтри -

Камиони со кука за подигање товар

Резултати од пребарување: 242 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со кука за подигање товар: 242 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 778523 км Сила 440 кс
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
35.890 € PLN 169.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2008 Километража 556000 км Сила 500 кс
Полска, Kalisz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
MAN
19 ч.
цена на барање
Носивост 17320 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила 410 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 23740 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 1041459 км Сила 420 кс
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 19700 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 560000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион со кука за подигање товар MITSUBISHI Canter камион со кука за подигање товар MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.250 €
Година 05/2009 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Abu Dhabi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 261706 км Сила 380 кс
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2001 Километража 219152 км Сила 310 кс
Холандија, Mook
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2006 Километража 835717 км Сила 571 кс
Холандија, Mook
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Носивост 14890 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража 953436 км Сила 519 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
189.750 € Без ДДВ
Носивост 14760 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2018 Километража 223050 км Сила 510 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
11.430 € DKK 85.000 DKK
Година 2003 Километража Сила
Данска, Hjørring
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Носивост 12200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 475015 км Сила 462 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 688646 км Сила 400 кс
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
70.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 460000 км Сила 459 кс
Финска, Turku
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 242 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се