Филтри -

Изотермални камиони

Резултати од пребарување: 167 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

167 огласа: Изотермални камиони, изотермичени камиони

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост 7520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2007 Километража 528 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Носивост 3661 кг Евро Euro 6
Година 11/2016 Километража 465750 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2011 Километража 800000 км Сила
Литванија, Ilgakiemis
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 14360 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 720000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Носивост 12960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 4240 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 387800 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 2675 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2013 Километража 219697 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 3890 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2015 Километража 249292 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Носивост 9800 кг Евро Euro 3 Зафатнина 46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2005 Километража 555000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража 700000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 6600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2015 Километража 542000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2011 Километража 291000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2001 Километража 350000 км Сила
Литванија, Janaučiai
Контактирајте го продавачот
5.650 € Без ДДВ
Носивост 10480 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража 902102 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
Носивост 13480 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2009 Километража 986742 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 278000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
изотермален камион MAN Lastbil MAN TGX XXL-Hytt 26.580 6x2-2  | 2017 | Automat | 580hk
1
Контактирајте го продавачот
аукција 6.035 € SEK 70.000 SEK
Носивост 11970 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Markaryd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 226000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Носивост 6565 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 520325 км Сила
Полска, Częstochowa
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 167 огласа
Прикажи