Филтри -

Камиони-автобуси

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони-автобуси, теренски автобуси

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Седишта 44
Година 07/2020 Километража 85000 км Сила
Турција, BURSA
Контактирајте го продавачот
38.900 US$ EUR ≈ 36.200 €
Седишта 24
Година 2015 Километража 92000 км Сила
Украина, Кривий Ріг
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5400 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1990-1 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион-автобус Dongfeng GTK6760 камион-автобус Dongfeng GTK6760 камион-автобус Dongfeng GTK6760
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 700000 км Сила
Хрватска, Novo Selo Palanječko
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се