Филтри -

Камиони кипер

Резултати од пребарување: 6403 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6403 огласа: Камиони кипер, камиони дампер

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Носивост 13000 кг Марка на каросерија Meiller Начин на истовар тространо
Година 03/1981 Километража 453265 км Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
52.530 € PLN 235.000 PLN
Носивост 6945 кг Евро Euro 4
Година 2010 Километража 135000 км Сила
Полска, Kraków
камион кипер HOWO 375hp камион кипер HOWO 375hp камион кипер HOWO 375hp
3
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.310 €
Зафатнина 25 м³
Година 2018 Километража 15880 км Сила
Кина
камион кипер VOLVO A40F камион кипер VOLVO A40F
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг
Година 02/2015 Километража 15000 км Сила
Кина, Shanghai
камион кипер SHACMAN F3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Година 03/2018 Километража 15000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
41.800 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12.88 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 2006-08 Километража 358992 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 10/2002 Километража 15810 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-05 Километража 450000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Носивост 6950 кг Суспензија пружина/пружина Модел 3-WAY FULL STEEL KIPPERBODY
Година 1984 Километража Сила
Холандија, Meerkerk (A27, Exit 25)
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 7085 кг Суспензија пружина/пружина Модел 3-WAY FULL STEEL KIPPER BODY
Година 1981 Километража 614000 км Сила
Холандија, Meerkerk (A27, Exit 25)
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Суспензија пружина/пружина Модел 3-WAY FULL STEEL KIPPER
Година 1976 Километража 308493 км Сила
Холандија, Meerkerk (A27, Exit 25)
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-03 Километража 410000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
камион кипер Mercedes-Benz Actros 3340 NEW ENGINE 6x4 3 WAY TIPPER камион кипер Mercedes-Benz Actros 3340 NEW ENGINE 6x4 3 WAY TIPPER камион кипер Mercedes-Benz Actros 3340 NEW ENGINE 6x4 3 WAY TIPPER
3
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 12/1998 Километража Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-06 Километража 480000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2011 Километража 409544 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 02/2007 Километража 196661 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 60404 км Сила
Австрија, Leopoldsdorf
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година 1989 Километража 580076 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Carnehl Начин на истовар задна
Година 09/2008 Километража 61000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Начин на истовар тространо
Година 12/1995 Километража 531724 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Начин на истовар тространо
Година 03/1992 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30245 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 1052609 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 5670 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел Kipper - Tipper - Benne
Година 1995 Километража 368348 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 13.33 м³
Година 2019-05 Километража Сила
Германија, Peine
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6403 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се