Филтри -

Камиони кипер Howo

Резултати од пребарување: 494 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

494 огласа: Камиони кипер Howo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер Howo 375HP 8*4 камион кипер Howo 375HP 8*4
2
Контактирајте го продавачот
18.599 US$ EUR ≈ 17.460 €
Носивост 60000 кг Зафатнина 31 м³
Година 2017 Километража 36650 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.930 €
Носивост 35000 кг Марка на каросерија CIF
Година 2015 Километража 36688 км Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.550 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 2022 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
16.200 US$ EUR ≈ 15.210 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 2022 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.370 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 2019 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.930 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 2022 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.830 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 2022 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 13.990 €
Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
15.100 US$ EUR ≈ 14.170 €
Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија хидраулично Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
18.600 US$ EUR ≈ 17.460 €
Евро Euro 3 Зафатнина 31.88 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.550 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 2022 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.550 €
Евро Euro 3 Начин на истовар задна
Година 2022 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
15.200 US$ EUR ≈ 14.270 €
Евро Euro 3 Начин на истовар задна
Година 2022 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
15.100 US$ EUR ≈ 14.170 €
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Начин на истовар задна
Година 2020 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.890 €
Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
камион кипер Howo SinoTruck 375 камион кипер Howo SinoTruck 375 камион кипер Howo SinoTruck 375
3
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.550 €
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Начин на истовар задна
Година 2022 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.610 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.610 €
Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.550 €
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија хидраулично Начин на истовар задна
Година 2022 Километража 13000 км Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
18.900 US$ EUR ≈ 17.740 €
Носивост 15570 кг Зафатнина 45 м³ Модел 375 Начин на истовар задна
Година 2021 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.370 €
Евро Euro 3 Зафатнина 37.5 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.370 €
Носивост 15570 кг Евро Euro 3 Зафатнина 45 м³ Суспензија хидраулично Модел 375 Начин на истовар задна
Година 2021 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 494 огласа
Прикажи
Претплати се