Филтри -

Камиони кипер Shacman

Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

117 огласа: Камиони кипер Shacman

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2021 Километража 29999 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.900 €
Година 2015 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.830 €
Зафатнина 85 м³
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.800 US$ EUR ≈ 33.020 €
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 1000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.750 €
Година 06/2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Shacman Модел F3000
Година 07/2018 Километража 15000 км Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2024 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.730 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 10/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 68.07 м³ Суспензија хидраулично Марка на каросерија Andreoli Начин на истовар задна
Година 2020 Километража 12000 км Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
нови камион кипер Shacman X5000 550HP нови камион кипер Shacman X5000 550HP нови камион кипер Shacman X5000 550HP
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Евро Euro 4
Година Километража 48280 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.290 €
Година 05/2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.420 €
Евро Euro 2 Марка на каросерија Shacman Модел F3000 Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.370 €
Начин на истовар задна
Година 2021 Километража 11000 км Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.220 €
Носивост 40000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 31.88 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.220 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2021 Километража 12000 км Сила
Кина, Nanjing
нови камион кипер Shacman F3000 Tipper Truck for Sale Price-Y нови камион кипер Shacman F3000 Tipper Truck for Sale Price-Y нови камион кипер Shacman F3000 Tipper Truck for Sale Price-Y
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.890 €
Носивост 30000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Shacman Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Носивост 25000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Shacman Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Jinan
нови камион кипер Shacman X3000 6x4 Dump Truck for Sale In Dar Es Salaam-Y нови камион кипер Shacman X3000 6x4 Dump Truck for Sale In Dar Es Salaam-Y нови камион кипер Shacman X3000 6x4 Dump Truck for Sale In Dar Es Salaam-Y
3
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 35.510 €
Евро Euro 2 Зафатнина 66.05 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.970 €
Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи