Филтри -

Камиони кипер Mitsubishi

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

54 огласа: Камиони кипер Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
камион кипер Mitsubishi CTTE CANTER камион кипер Mitsubishi CTTE CANTER камион кипер Mitsubishi CTTE CANTER
3
Контактирајте го продавачот
аукција 580 € Со вклучен ДДВ
Година 2004 Километража 212000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
6.370 US$ EUR ≈ 5.876 €
Носивост 3650 кг
Година 2008-04 Километража 215000 км Сила
Јапонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 81856 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Носивост 3840 кг Начин на истовар тространо
Година 2023 Километража 1963 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
6.370 US$ EUR ≈ 5.876 €
Година 1994-08 Километража 343000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
7.330 US$ EUR ≈ 6.762 €
Година 1998-11 Километража 362000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.780 US$ EUR ≈ 4.410 €
Носивост 2000 кг
Година 2013-03 Километража 237000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.780 US$ EUR ≈ 4.410 €
Носивост 2000 кг
Година 1994-09 Километража 194000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
31.860 US$ EUR ≈ 29.390 €
Носивост 3000 кг
Година 1993-12 Километража 215 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.100 US$ EUR ≈ 4.705 €
Носивост 2000 кг
Година 2000-09 Километража 161000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 296000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Vila Franca das Naves
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 15 м³ Модел Hiab Multilift XR5S3650
Година 2014-03 Километража 37122 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
9.200 US$ EUR ≈ 8.487 €
Година 2003-06 Километража 151000 км Сила
Јапонија
камион кипер Mitsubishi FIGHTER камион кипер Mitsubishi FIGHTER
2
Контактирајте го продавачот
7.570 US$ EUR ≈ 6.983 €
Носивост 3350 кг
Година 2005-06 Километража 154000 км Сила
Јапонија
камион кипер Mitsubishi FIGHTER камион кипер Mitsubishi FIGHTER
2
Контактирајте го продавачот
8.600 US$ EUR ≈ 7.934 €
Носивост 3600 кг
Година 2004 Километража 145000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
9.260 US$ EUR ≈ 8.542 €
Носивост 2850 кг
Година 2003-09 Километража 39000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
7.870 US$ EUR ≈ 7.260 €
Носивост 11990 кг
Година 2005-08 Километража 1074000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
13.380 US$ EUR ≈ 12.340 €
Година 1993-11 Километража 399000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 3750 кг Евро Euro 5 Зафатнина 3.87 м³ Марка на каросерија Meiller Начин на истовар тространо
Година 2012-04 Километража 129000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2620 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/1991 Километража 302619 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 2710 кг Евро Euro 5
Година 2011-06-21 Километража 131934 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Носивост 2880 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 03/2006 Километража 354348 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3855 кг Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 151111 км Сила
Германија, Langenhagen
Контактирајте го продавачот
66.540 € COP 279.000.000 COP
Носивост 8000 кг
Година 2023 Километража 1 км Сила
Колумбија, Bogota
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи