Филтри -

Камиони со церада Mitsubishi

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони со церада Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
37.390 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 50 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.990 €
Година 2001 Километража 135000 км Сила
Украина, м. Луцьк
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.150 € PLN 52.500 PLN
Година 2011 Километража 343000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Зафатнина 13.05 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 97918 км Сила
Унгарија, Budapest

Други марки во делот "Камиони со церада"

Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 82.95 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2012 Километража 535000 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Носивост 3990 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 127072 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Носивост 2086 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 150459 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 592470 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Носивост 16300 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 480000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/1994 Километража 188000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 21.71 м³
Година 2021 Километража 131700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
27.310 € PLN 118.000 PLN
Носивост 8620 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 730000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 23.78 м³
Година 2018 Километража 281800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 06/1998 Километража 700000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1010418 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8660000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/1999 Километража 1000000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
71.800 € Без ДДВ
Носивост 14730 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 585679 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 550000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 11/2010 Километража 560000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Носивост 1730 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 685624 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3389 кг
Година 04/1992 Километража 256000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 14190 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1010418 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 197900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
34.250 € PLN 148.000 PLN
Носивост 8500 кг
Година 2016 Километража 637000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 382000 км Сила
Шпанија, Santiago de Compostela
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи