Филтри -

Камиони-ладилници Mitsubishi

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

19 огласа: Камиони-ладилници Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3940 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 76000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
6.449 € GBP 5.450 GBP
Евро Euro 5
Година 2015-07 Километража 233582 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.380 US$ EUR ≈ 5.019 €
Носивост 2550 кг
Година 2009-02 Километража 530000 км Сила
Јапонија
камион-ладилник Mitsubishi FIGHTER камион-ладилник Mitsubishi FIGHTER
2
Контактирајте го продавачот
5.330 US$ EUR ≈ 4.972 €
Носивост 3550 кг
Година 2010-03 Километража 492000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.920 €
Година 2014 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.830 €
Година 2012 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.990 €
Година 2010 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.330 €
Година 2013 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Зафатнина 12.54 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/1996 Километража 172000 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
3.510 US$ EUR ≈ 3.275 €
Носивост 2000 кг
Година 2012-04 Километража 289000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.650 €
Носивост 4000 кг
Година 2019 Километража 95000 км Сила
Перу, Cercado de Lima
Контактирајте го продавачот
18.400 € PLN 79.500 PLN
Носивост 8550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 397541 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 3335 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 208248 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
камион-ладилник Mitsubishi Canter камион-ладилник Mitsubishi Canter камион-ладилник Mitsubishi Canter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 427000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
19.400 € PLN 83.840 PLN
Носивост 8550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 406355 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.910 € PLN 103.300 PLN
Носивост 3335 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 208248 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 2018 Километража 300000 км Сила
Полска, Morawica
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Евро Euro 6
Година 2009 Километража 4584590 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година Километража 425000 км Сила
Италија, Rimini
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи