Филтри -

Камиони за шлепување Mitsubishi

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

11 огласа: Камиони за шлепување Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Tevor Модел ZP30
Година 2023 Километража Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Контактирајте го продавачот
21.140 US$ EUR ≈ 19.640 €
Носивост 12000 кг
Година 1997 Километража 708000 км Сила
Јапонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.200 US$ EUR ≈ 13.190 €
Носивост 8750 кг
Година 1994-11 Километража 817000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
23.370 US$ EUR ≈ 21.710 €
Носивост 10500 кг
Година 1998-01 Километража 812000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 06/2001 Километража 214000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Isoli Макара макара
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
112.170 US$ EUR ≈ 104.200 €
Носивост 12600 кг
Година 2018-01 Километража 67494 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 880 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-12-12 Километража 264980 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 22.200 €
Година 1995 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
5 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи