Филтри -

Камиони со церада Isuzu

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

5 огласа: Камиони со церада Isuzu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6950 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
аукција 94,75 € SEK 1.100 SEK
Носивост 2700 кг
Година 1990 Километража 86455 км Сила
Шведска, Sundsvall
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Носивост 3540 кг
Година 2008 Километража 72000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3550 кг Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 231000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
6.580 US$ EUR ≈ 6.042 €
Година 2008-02 Километража 241706 км Сила
Јапонија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи