Филтри -

Камиони рол кипери Isuzu

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони рол кипери Isuzu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Носивост 3600 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража 100 км Сила
Италија, Padua
Контактирајте го продавачот
42.910 € PLN 183.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија KING Модел HMC-5.2
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Евро Euro 6
Година 2024 Километража Сила
Италија, Bitonto (BA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-05 Километража 249000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Multilift
Година 2016 Километража 75000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
32.500 US$ EUR ≈ 29.970 €
Година 2005 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.440 €
Година 2010 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
23.070 US$ EUR ≈ 21.270 €
Година 2008-07 Километража 653308 км Сила
Јапонија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се