Филтри -

Камиони со церада

Резултати од пребарување: 976 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

976 огласа: Камиони со церада

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 345,40 € SEK 4.000 SEK
Носивост 780 кг Зафатнина 6.95 м³
Година 1996 Километража 347916 км Сила
Шведска, Nossebro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража 228033 км Сила
Холандија, Lemelerveld
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 360000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
4.300 €
Носивост 8450 кг Евро Euro 2 Зафатнина 34.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 662410 км Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13260 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 820000 км Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³
Година 2018-01 Километража 693750 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
45.830 € PLN 195.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 14600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1160000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Носивост 13030 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 470000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 27800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1160000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.200 € Без ДДВ
Носивост 2030 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 340000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Носивост 14500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 549043 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Носивост 14500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 416282 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Носивост 5220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07 Километража 267344 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Носивост 5660 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 508377 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.113 € PLN 17.500 PLN
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Унгарија, Jászberény
Контактирајте го продавачот
44.630 € PLN 189.900 PLN
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 533804 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 11790 кг
Година 1993 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2008 Километража 824300 км Сила
Чехија, Přerov
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 120 м³
Година 2009 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
24.650 € HUF 9.500.000 HUF
Година 04/2012 Километража 440943 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
27.970 € PLN 119.000 PLN
Носивост 8620 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 730000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 976 огласа
Прикажи
Претплати се