Филтри -

Камион за превоз на животни

Резултати од пребарување: 226 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

226 огласа: Камион за превоз на животни, возила за превоз на животни

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни STEYR 11S18
1
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Носивост 4780 кг
Година 06/2000 Километража Сила
Австрија, Wien
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 1231931 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 946712 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг Евро Euro 2 Зафатнина 5988 м³ Марка на каросерија Anteo
Година 1991 Километража Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година Километража 215933 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни IVECO EUROCARGO 65E12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/1996 Километража Сила
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 660000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 743465 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.400 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 535232 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Носивост 3980 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1998-07-06 Километража 470956 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
17.490 € Без ДДВ
Носивост 16500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2008 Километража 842000 км Сила
Литванија, Каунас
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 22349 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Носивост 10720 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08 Километража 586428 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Носивост 5705 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04 Километража 495356 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Носивост 6690 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-03-17 Километража 933779 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Носивост 11800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.76 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Километража 394057 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2010 Километража 751000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 950000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Евро Euro 5
Година 08/2010 Километража 751000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2007 Километража 950000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Носивост 8170 кг
Година 2002 Километража 697172 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Зафатнина 39 м³
Година 2010 Километража 626976 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Носивост 8170 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2002 Километража 697172 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 12840 кг
Година 2009 Километража 528415 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.890 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 53.84 м³
Година 2013-10 Километража 752999 км Сила
Германија, Dorsten
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 226 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се