Филтри -

Камиони за превоз на пари

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за превоз на пари: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 310 602 MANUAL HOLLAND TRUCK
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1995 Километража 272388 км Сила 95 кс
Холандија, Maarssen
камион за превоз на пари IVECO Daily 70 C 17 Pénzszállító
6
Контактирајте го продавачот
35.950 € HUF 13.000.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 175000 км Сила 170 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ ATEGO 1223
13
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Година 1999 Километража 231 км Сила
Словенија
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 21 PIECES Sprinter 313 / 413 Armoured CIT money transport
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 450000 км Сила 129 кс
Холандија, Maarssen
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 813 D
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 01/2008 Километража 214695 км Сила 129 кс
Холандија, Lamswaarde
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 01/2004 Километража 830876 км Сила 231 кс
Холандија, Lamswaarde
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ ategro 816d laadklep gepantserde geldwagen armored money truck
6
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 01/2012 Километража 260000 км Сила 160 кс
Холандија, Monster
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 2 x 1623 MANUAL CIT ATEGO
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2003-01-01 Километража Сила
Холандија, Maarssen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се