Филтри -

Камиони за превоз на битумен, возило за транспорт на битумен

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за превоз на битумен: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на битумен IVECO 260E30 + Bitume + 6x4 steel + MANUAL + pump
62
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 2
Година 1998-06-01 Километража 271122 км Сила 300 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на битумен IVECO MH 190E24 BITUMEN - ACMAR
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002-04-11 Километража 450275 км Сила 240 кс
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на битумен IVECO Stralis AD190S27 4x2 bitumen tank / sprayer 5.5 m3
43
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Носивост 33390 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-05-19 Километража 451750 км Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за превоз на битумен IVECO Stralis AD190S27 4x2 bitumen tank / sprayer 5.5 m3
44
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Носивост 33390 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-09-22 Километража Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за превоз на битумен MERCEDES-BENZ Bitumensrayer Weiro 3000L + 800L  3300 mm Spritzbreite
15
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 3.8 м³
Година 2011 Километража 152000 км Сила
Германија, Auetal
камион за превоз на битумен DAF DAF 65.220 EU3 BITUMEN EMULZIÓ SZÓRÓ 4500L MAUGUIN
11
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 6930 кг Евро Euro 3 Зафатнина 4500 л
Година 2005 Километража Сила 162 kW
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
нови камион за превоз на битумен VOLVO ADR oleje przepracowane
6
Контактирајте го продавачот
60.940 € PLN 277.800 PLN
Носивост 14000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2020 Километража 2 км Сила
Полска, Elbląg
камион за превоз на битумен PEGASO 1231-T
6
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Година 1985 Километража Сила 310 кс
Шпанија, Burgos
нови камион за превоз на битумен MARINI mobilFALT мобильные битумные системы
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
камион за превоз на битумен IVECO EuroCargo 260E27 - 6x2
10
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 6.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-04 Километража 592260 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
камион за превоз на битумен MAN 35.414
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Украина, Львів
камион за превоз на битумен MAN 26.364
26
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Година 2000-08 Километража 321958 км Сила 364 кс
Германија, Saarlouis
камион за превоз на битумен KAMAZ MADROG MK 4500
5
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 4.5 м³
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
камион за превоз на битумен RENAULT G Rincheval, Bitum Spreader 9000 liter, B 2,30 - 4,6
7
Контактирајте го продавачот
23.750 € Без ДДВ
Носивост 8590 кг Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995-09-04 Километража 264000 км Сила
Холандија, Ede
камион за превоз на битумен RENAULT G 280 Bitum spreader, Acmar 8000 liter, Isolated, Manual
7
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 6890 кг Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992-10-16 Километража 300000 км Сила 280 кс
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се